Dlaczego nasza firma jako DJ na wesele ?

Zawodowy DJ na Wasze Wesele

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze wesel i wszelakich innych imprez, charyzma, komunikatywność, doświadczenie, kreatywność oraz poczucie humoru to tylko niektóre zalety naszych dj-ów na wesela. Wybierając nas masz pewność usługi na odpowiednim poziomie. Prowadzenie wesela przez DJ-a, który jednocześnie spełnia się w roli wodzireja i konferansjera to znakomite rozwiązanie na wesele nie tylko nowoczesne, ale również takie, które zawierać ma elementy tradycji. Jeszcze kilkanaście lat temu DJ na wesele był nowością, a kilkadziesiąt lat temu wręcz abstrakcją. Wraz z upływem czasu klienci coraz bardziej przekonują się , iż wybór wodzireja dj-a weselnego to wybór jak najbardziej trafny. Rozmowy z klientami dowodzą, iż stanowimy znakomita alternatywę dla działających zespołów muzycznych, a dzięki wprowadzanym przez nas atrakcjami oraz autorskimi zabawami i konkursami stajemy się atrakcyjnym wyborem.

Nasze doświadczenie Twoja pewność

Aby zapewnić wysoką jakość usług współpracujemy wyłącznie z osobami, które w roli DJ na wesele mają za sobą wiele udanych imprez. To ważne, gdyż wraz z doświadczeniem rośnie zaplecze techniczne, które jest nieodzowne i zapewnia komfort pracy wpływa na zadowolenie klienta. Stosujemy rozwiązania z dziedziny estradowej, które są sprawdzone pod względem bezawaryjności i jakości. W naszych zasobach między innymi aktywne kolumny firm RCF, Yamaha, Electro-Voice, dj sprzęt ze „stajni” Pioneer i Denon, oświetlenie w postaci reflektorów, belek led oraz ruchomych głów firm Showtec, PG LED, Light4me, Eurolite. Ważne sa także mikrofony w technologii bezprzewodowej, tu korzystamy z marek Shure, AKG oraz LD Systems.

DJ na wesele w Krakowie

Nasza DJ Grupa obsługuje jako DJ na wesela imprezy w Krakowie, ale nie tylko. Spotkać nas można w całej Małopolsce oraz na Śląsku i Podkarpaciu. Dzięki współpracy z właścicielami sal weselnych, wielu poleceniom i reklamie internetowej nie ograniczamy się do wesel w Krakowie, gdyż zawiedlibyśmy wielu klientów spoza tego miasta. Zapewniamy niezapomnianą zabawę przy największych hitach. Nasza muzyka to przeboje sprzed kilkudziesięciu lat do współczesnych utworów, które porywają do tańca. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak dobierać muzykę układając ją w niepowtarzalne bloki dostosowane to aktualnej sytuacji na parkiecie oraz gustów i wieku weselników. Zatrudniając DJ-a na wesele w naszej firmie, nie decydujesz się na sztywną playlistę, ale masz pewność, że dobierzemy w każdym momencie wesela najtrafniejsze utwory.

Ile kosztuje nasz DJ na wesele ?

Aby poznać cenę naszego rozwiązania z zakresu usługi DJ na wesele prosimy o kontakt mailowy. Ceny różnią się od wybranego pakietu obsługi i są zależne od kilku czynników. Należy zauważyć, iż biorąc pod uwagę wysoki poziom świadczonych usług można śmiało powiedzieć, iż nie jesteśmy najtańsi, ale też nie mega drodzy 🙂 Pamiętajcie Państwo, iż na rynku dj-ów wodzirejów weselnych tak jak i w innych branżach jest część usługodawców, którzy słabo spełniają swoją rolę i kuszą klienta właśnie niską ceną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *