Nasza ekipa DJ Wodzirej na wesele

Sprawdzony DJ na wesele

Od roku 2017 działa na terenie Małopolski grupa zawodowych didżejów weselnych, z  usług których warto skorzystać ! Dlaczego My ? Od lat świadczymy usługi DJ-a na wesele i imprezy dla firm. O tym, że robimy to dobrze świadczą pozytywne opinie klientów. Poniżej krótkie przedstawienie mnie i moich kolegów, którzy pracują z powodzeniem jako DJ Wodzirej na wesele.

DJ Robert Koss

DJ Robert Koss jest DJ-em od 1998 roku, kiedy to zaczynał pracę w dyskotece. Prowadził dyskoteki w nadmorskich klubach, a po przeprowadzce w 2004 roku także w Krakowie. Od 2005 zaczął inwestycje we własny sprzęt nagłośnieniowy, światła i całe zaplecze techniczne, które pozwoliło mu z powodzeniem świadczyć usługi DJ-a na wesele. Zaczynał od wesel w krakowskich restauracjach i domach weselnych, a z czasem z powodu dużego zainteresowania jego osobą zaczął odwiedzać także Śląsk i Świętokrzyskie oraz Podkarpacie.
Dlaczego warto wybrać DJ-a Roberta Koss na wesele lub każdą inną uroczystość na której potrzebujesz prowadzenia i odpowiedniej muzyki ? Sympatyczny, kontaktowy z poczuciem humoru, ale przede wszystkim przykładający się do pracy i nie znoszący kompromisów w zakresie obsługi imprez.Kontakt: dzwiekswiatlo@gmail.com, telefon.: 605-829-895

DJ Mariusz Nowak

Mariusz Nowak to DJ na wesele i nie tylko.Ponad 20-letnie doświadczenie i sprawdzony sprzęt na imprezę to gwarancja sukcesu. Prowadził event w obecności Prezydenta RP i wielu gwiazd polskiej estrady. Wydarzenia, które współtworzy zawsze kończą się sukcesem i pozytywnymi opiniami. Specjalizuje się w obsłudze firmowych imprez oraz wesel.

DJ Konrad Błachno

DJ Konrad występujący pod nazwą DJ Cola prowadzi wesela, imprezy dla firm i wszystkie inne wydarzenia podczas których potrzebna jest dobra muzyka i fachowe prowadzenie w roli prezentera / dj-a. W zakresie obsługi wesel jako DJ na wesele stawia na swobodny kontakt z klientami podparty doświadczeniem i dobrym sprzętem renomowanych firm.  Jako Wodzirej DJ na wesela prowadzi każdą uroczystość weselną zaczynając od przywitania Pary Młodej aż do późnych godzin porannych, gdy to goście po udanej zabawie sami czują, iż czas kończyć imprezę 🙂 Oczepiny, konkursy, zabawy, podziękowania dla Rodziców, tort weselny…te wszystkie akcenty wesela są przez DJ Colę profesjonalnie prowadzone. Każdy element urozmaicony jest dużą dawką humoru, który towarzyszy gościom do białego rana. Dodatkowym atutem jest prowadzenie wesel międzynarodowych w języku angielskim.

DJ Grzegorz Guca

Wszechstronność usług Pana Grzegorza dedykowana jest dla klientów indywidualnych, właścicieli sal weselnych, managerów lokali oraz organizatorów imprez, pragnących zorganizować wyjątkową i niepowtarzalną uroczystość weselną, event dla pracowników firmy i każde inne wydarzenie, które może zostać obsłużone przez wykwalifikowanego DJ – wodzireja – prezentera muzycznego – konferansjera.

Głównym przedmiotem mojej działalności jest nagłośnienie imprez i konferencji oraz oświetlenie oraz kompleksowa obsługa muzyczna między innymi poniższych wydarzeń

 • wesela i poprawiny,
 • studniówki,
 • eventy firmowe,
 • Andrzejki, Sylwester, imprezy karnawałowe, imprezy urodzinowe
 • zabawy plenerowe,
 • dyskoteki, komersy i zabawy szkolne,
 • konferencje i eventy dla firm.

O naszej DJ grupie w podsumowaniu

Członkowie naszej DJ grupy to osoby charakteryzujące się:

 • łatwość nawiązywania kontaktów,
 • perfekcyjną organizacja pracy,
 • poczucie humoru,
 • odpornością na stres wynikającą z posiadanego doświadczenia,
 • odpowiedzialność za powierzone zadania,
 • nienaganną postawą i zasadami, które przestrzegają w biznesie i życiu prywatnym.

Wybierz spośród nas swojego DJ-a na wesele, dj-a na imprezę lub każde inne wydarzenie, podczas którego technicznie zapewniamy muzykę i prowadzenie imprezy tak jak się należy. Osobom, które zaniżają poziom prowadzenia wesel używając niskiej jakości sprzętu mówimy zdecydowane NIE ! Niezmiernie ważne w przypadku prowadzenia wesel jest także używanie mikrofonu, a to mamy we krwi ! Znajomość repertuaru muzycznego i umiejętność dostosowywania go do tego co dzieje się na imprezie jest także niezmiernie ważna. Polecamy się w roli DJ-a na wesele, wodzireja na śluby i prezentera muzycznego na imprezy, a także podczas realizacji technicznej nagłośnień i oświetlenia różnych wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *